Pendik Mitsubishi Servisi

Pendik Mitsubishi Servisi

Detay Otomotiv Pendik Mitsubishi Servisi, aracın iç ve dış her türlü bakımından sorumlu firmadır. Bu firma ile aracın ihtiyacı olan her türlü bakım ve onarım hizmeti sağlanır. Servis içerisinde tüm mitsubishi araç modelleri için hizmet sunulur. 
 

Pendik Mitsubishi Servisi

Mitsubishi Servisi Ne İş Yapar?

Mitsubishi Servisi Ne İş Yapar?

Mitsubishi servisi aracın mevsim bakımları başta olmak üzere pek çok bakımından sorumludur. Serviste bakıma ek değişim ve onarımlar da gerçekleşmektedir. Mitsubishi marka her model aracın en ufak ayrıntısına kadar, ince bir çalışma gösterilerek onarılmasını dağlayan bu hizmet, son teknoloji ürünü cihazlar ile desteklenmektedir.
Yetkili teknikerlerin kullandığı bilgisayar destekli arıza tespit cihazları ile sorunlar en ufak ayrıntısına kadar tespit edilerek gerekli çalışmalara başlanır. Aracın herhangi bir aksanında bir bozukluk varsa bu sorun önce tespit edilir, ardından ise Pendik Mitsubishi servisi hizmeti ile giderilir. Bunun yanında aracın periyodik bakımları ve ölçümleri düzenli aralıklarla takip edilir.
 

Mitsubishi Servisi Ne İş Yapar?

Mitsubishi Bakım Periyotları

Mitsubishi Bakım Periyotları

Mitsubishi bakım periyotları araçtan verim almak açısından düzenli olarak yaptırılması gereken işlemlerden biridir. Standart bakım periyodu aralığı, binek araçlar için 15.000 km olarak belirlenirken transit araçlar için 10.000 km olarak belirlenir. Bir yıl içerisinde bu km dolduramayan araçların da yıllık olarak bakımlarını yaptırmaları gerekir. Bunun temel nedeni, bakımların aracın performansını büyük oranda etkiliyor olmasıdır. Pendik Mitsubishi servisi hizmet noktamızda aracınıza detaylı bakım yaptırabilirsiniz.

Mitsubishi Bakım Periyotları

Mitsubishi Yedek Parça

Mitsubishi Yedek Parça

Pendik Mitsubishi servisi hizmeti, yedek parça hizmetini de kapsar. Yedek parça aracın değerini ve performansını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Bu sebeple orijinal olmayan yedek parça kullanımı, hem aracın sağlığını hem de performansını ciddi oranda etkileyecektir. Bu anlamda Detay Otomotiv Pendik Mitsubishi araç servisi hizmeti ile orijinal yedek parça almaya veya taktırmaya özen gösterilmelidir. 
Yedek parça fiyatları parçanın cinsine göre değişiklik göstermektedir. Far ile dikiz aynası aynı fiyat aralığında değildir. Yedek parça konusunda fiyat değişkenliği modeller arası da kendini göstermektedir. Mitsubishi marka araçların parça değeri ve fiyatları birbirinden farklıdır. Çünkü araçların modelleri birbiriyle uyumlu değildir. 
 

Mitsubishi Yedek Parça