Pendik Skoda Servisi

Pendik Skoda Servisi

Pendik Skoda servisi, Pendik içerisinde bulunan ve aracın bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş bir servis ağıdır. Bu servis ağı içerisinde Skoda marka ve model her türlü aracın bakımı yapılmaktadır. Serviste modellerde uzman yetkili teknikerler bulunmaktadır. Bu yetkililer sayesinde araç kısa bir süre içerisinde servisten çıkmaktadır.

Pendik Skoda Servisi

Skoda Servisi Ne İş Yapar?

Skoda Servisi Ne İş Yapar?

Skoda servisi içerisinde bulunan uzman teknikerler aracı bilgisayar destekli cihazla tarama işlemine sokar. Bu işlem sonuncunda tespit edilen hasar için araç sahibi ile görüşülür. Araç sahibi her türlü ayrıntıda bilgilendirilir. Yapılan testler sonucunda araç bakım ve onarıma sokulur. Bu sayede araçtaki sorun büyümeden önlenmiş olur. Pendik oto periyodik bakım, değişim ve ölçüm işlemleri düzenli aralıklarla Skoda servisi aracılığı ile yaptırılmalıdır. Detay Otomotiv bünyesinde hizmet sunulan başlıca Skoda modelleri ise aşağıda verildiği gibidir.
 
  • Superb.
  • Kamiq.
  • Karoq.
  • Kodiaq.
  • Scala.
  • Fabia.
  • Octavia.
  • Yeti.
 

Skoda Servisi Ne İş Yapar?

Skoda Yedek Parça

Skoda Yedek Parça

Yedek parça aracın hasar gören veya değiştirilmesi gereken herhangi bir aksanının üretici firma tarafından üretilen bir ürünle tamamlanmasıdır. Yedek parça konusunda önemli olan orijinallik testidir. Yedek parça orijinal değilse aracın değerinden düşük bir ücrete satılmasına sebep olacaktır. Yedek parça konusunda Skoda servisine başvurabilirsiniz. 
Servis konusunda bilgi sahibi olmayan pek çok kurum sahte parça ile müşterileri kandırmaktadır. Bu gibi durumlara kanmamak için orijinal yedek parça taktırmaya dikkat edilmelidir. Araca takılan sahte parça bir kaza anında yok olabilir. Araca firma standartlarına uygun parça değişimi yapmak, aracı her anlamda yükseltecektir.
 

Skoda Yedek Parça

Skoda Yedek Parça Fiyatları

Skoda Yedek Parça Fiyatları

Yedek parça servis dışında alındığında güvenilirlik açısından sorun teşkil etmektedir. Cüzi miktarlar verilerek alınan yedek parça aracı kullanma süresi boyunca herhangi bir sorun çıkarmıyor gibi durabilir. Ancak satışa sunulduğu zaman aracın değeri orijinal parça olmadığı için düşüş yaşamaktadır. Bu durumları yaşamamak için yedek parça alım işlemini servis aracılığı ile gerçekleştirmeniz gereklidir. 
Piyasada satılan sahte parçalar ile orijinal parçanın fiyatı bir değildir. Sahte parça daha ucuz ve kalitesizdir. Bu sebeple tercih edilmemesi gereken bir alandır. Yedek parça aracı tamamlayan bir değişimdir. Bu değişim yapılırken aracın performansını ve şeklini bozacak bir değişim yapmak aracın genel durumu düşürecektir. Bu durumların yaşanmaması için Skoda servisi ile yedek parça değişimi yapılmalıdır. 

Skoda Yedek Parça Fiyatları