Vale Hizmeti
Diğer Hizmetlerimiz

Vale Hizmeti

Vale dendiği zaman ilk olarak gelen ziyaretçilerin araçlarını anahtarı ile teslim alan araçları uygun ve güvenli bir park alanına park eden ve aynı şekilde ziyaretçiye aracı geri teslim eden personel akla gelmektedir. Oysa araç vale hizmeti, burada ele alından oldukça farklıdır. Detay Otomotiv bünyesinde sunulan vale servis hizmeti ile ilgili detaylar ise aşağıda verildiği gibidir.

Vale Servis Hizmeti Nedir?

Pendik oto vale servis hizmeti, günlük yaşamın yoğunluğundan kaynaklı olarak araçlarının bakımını yaptıramayan, araçlarını servise götüremeyen kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak amacı ile geliştirilmiş olan bir hizmet türüdür. Bu hizmet türü kapsamında araç sahibinin önceden almış olduğu randevu çerçevesinde aracını firmamıza teslim ettiğini, ardından ise gerekli işlemleri temin edip aracını geri aldığını söylemek mümkündür.

Vale Servis Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Detay Otomotiv vale servis hizmeti avantajları aşağıda ele alındığı gibidir.
 
  • İş yoğunluğu sebebi ile araç bakımını yaptıramayan kişilerin hayatını kolaylaştırmaktadır.
  • Geciken bakım sebebi ile araçta meydana gelmesi muhtemel olan aksaklıkların önüne geçmektedir. 
  • Randevu sistemi ile çalışıyor olması sebebi ile günlerce araç bekleme derdine son verilmektedir. Özellikle Detay Otomotiv bünyesinde gerçekleştirilen vale servis hizmeti ve araç bakım hizmeti mümkün olan en kısa sürede tamamlanmaktadır. Bu sayede araç sahibinin aracından mahrum kaldığı süre minimize edilecektir. 
 

Vale Hizmeti Ücreti Ne Kadar?

Pendik Vale hizmeti,  bir işletmeye bağlı çalışan meslek dalı olduğu için belirli düzenlemelere tabi tutulmaktadır. Tacir veya esnaf sıfatına bağlı olarak ilgili bulunduğu oda içerisinde belirlenen ücret tarifesine göre çalışma gösterecektir. Bu belirlenen tarifenin üzerine çıkan işyeri belirli cezalara tabi tutulacaktır. Bu anlamda vale ücreti işyerinin girdiği sıfat doğrultusunda belirlenecektir. Şehir ve semt de dikkate alındığı takdirde ücretlerde değişme yaşanabilir. Bu sebeple vale hizmeti için bir ücret belirlemek doğru olmayacaktır. 
 
Vale Görevlisi Ne İş Yapar?
 
1. Aracı teslim almak
2. Aracı güvenli ve hasarsız bir şekilde teslim etmek.
3. Aracın iç ve dış alanına her hangi bir zarar vermemek
4. Aracı tam zamanında teslim etmek
5. Sürüş esnasında dikkat seviyesini maksimize etmek.
 
Detay Otomotiv ile hayatınızı kolaylaştırmaya yalnızca bir adım uzaktasınız! 

İlgili Konular

Amortisörün Çalışması İçin Hangi Bakımların Yapılması Gerekir?

Amortisörün Çalışması İçin Hangi Bakımların Yapılması Gerekir?

Amortisörler, birkaç çeşidi ile araçlarda kullanılmaktadır. Bu çeşitlerden bazıları bakım işlemi görürken bazıları ise bir kere kullanım imkânı ile piyasaya sürülmektedir. Basit bir mekanizmaya sahip olan ve ucuz amortisörlerin bakım işlemleri olsa dahi değiştirmek sonuç açısından daha önemlidir. Fakat elektriksel sistemle üretilmiş amortisörlerin değişiminin yapılması daha maliyetli olduğundan bakım işlemi görmesi daha hesaplı olmaktadır. Amortisörlerin bakım ve onarım işlemleri titizlik gerektiren bir konudur. Amortisör tamiri almak isteyen araç sahipleri, bunu işinin e...

Rehbere git

Güvenli Sürüş İçin Takip Mesafesi Nasıl Ayarlanır?

Güvenli sürüş için takip mesafesi çok önemlidir. Takip mesafesinin korunmadığı durumlarda arkadan çarpma gibi kazalar meydana gelmektedir

Rehbere git
Güvenli Sürüş İçin Takip Mesafesi Nasıl Ayarlanır?
Pendik Oto Sanayi

Pendik Oto Sanayi

Bölge içerisinde aktif bir şekilde öne çıkan Pendik oto sanayi servisimiz sektör içerisindeki sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Oto sanayi içerisinde birçok hizmeti temin edebilirsiniz

Rehbere git

Direksiyon Kutusu Tamiri

Oldukça zor tamir işlemlerinden biri olan direksiyon kutusu tamiri sayılı servis tarafından yapılmaktadır. Yedek parça değişimi açısından oldukça pahalı olan direksiyon kutusu genel olarak tamir işlemi ile çözülmektedir.

Rehbere git
Direksiyon Kutusu Tamiri